LIPIEC 💚🌞

  Po raz kolejny witam Was na moim blogu. Cieszę się, że jesteście! Post z podsumowaniem czerwca przyjął się wręcz fantastycznie, zdobył największą ilość wyświetleń, a także komentarzy! Bardzo Wam dziękuję za tak dużą aktywność! Oczywiście staram się odwdzięczać za każdy komentarz, bo bardzo motywują mnie słowa od Was! Dziś natomiast wejdziemy oficjalnie w kolejny miesiąc, jakim jest lipiec. A więc... zaczynajmy!LIPCOWE MOTTO

,,W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to by nauczyć się tańczyć w deszczu''

Vivian Green


  Lipiec to pierwszy miesiąc wakacji. Właśnie wtedy mogą przydarzyć nam się niezapomniane przygody, możemy odkrywać świat ten wielki i ten mały, zdobywamy nowych przyjaciół i wszystko wydaje się piękne. Mimo to są chwile, kiedy mówimy, że wszystko się wali lub momenty, gdy widzimy świat na szaro. Ten cytat, który warto zapamiętać na ten miesiąc mówi nam, że czasem warto spojrzeć na świat z innego punktu widzenia. Można to zobaczyć tak: Kiedy jest deszcz, niektórzy ludzie siedzą w domach i patrzą w okno z myślą ,,Pogoda to znowu jakaś masakra, niech ten deszcz minie!''. Gdzieś tam jednak są ludzie, którzy właśnie skaczą w kałużach, czują krople na sobie i cieszą się, wykorzystują chwilę. I oczywiście - to oni są szczęśliwi. Myślę, że każdy może odbierać ten cytat inaczej, sama widzę w nim kilka tłumaczeń. Jednak ogólnymi słowami, których mogę użyć aby wytłumaczyć ten cytat jest to, by nigdy się nie poddawać, widzieć dobro tam, gdzie często go brak.Co przyniesie nam lipiec?

 Myślę, że przede wszystkim niezapomniane przygodni, nowych ludzi, niesamowite odkrycia, poczucie wolności, radość i uczucie beztroski. Może ktoś odkryje jakiś swój nowy talent, a może ktoś jeszcze inny znajdzie przyjaciela na całe życie... Bądźmy otwarci na wszystko i pozytywnie nastawieni, wtedy łatwiej zdobędziemy cel, łatwiej spełnimy marzenia!


Słońce
 
Ważną rzeczą, która wpływa na nasze samopoczucie jest pogoda. Mimo, że u mnie na początku wakacji ta właśnie nie dopisywała, gdy teraz patrzę w okno mogę się uśmiechnąć! Słońce świeci, ptaki ćwierkają, a świeże powietrze wpływa do pokoju przez okno. Myślę, że w lipcu naszego słońca będzie pod dostatkiem, więc cieszmy się, bo moim zdaniem światło dodaje ludziom skrzydeł.


Wydarzenia w naszej okolicy

Na wakacjach mamy dużo wolnego czasu, ogólnie ten miesiąc to wolny czas, a przynajmniej dla uczniów (choć myślę, że dla dorosłych także) :) Warto śledzić to, co dzieję się w naszym pobliżu, bo są to ciekawe rzeczy! W moim mieście będzie dużo festiwali muzycznych, święto kolorów, wiele wystaw muzealnych i inne, ciekawe wydarzenia! Będzie się działo!


  W tym poście to wszystko. Mam nadzieję, że przyjmie się on tak dobrze, jak podsumowanie miesiąca. Wypatrujcie ankiety na blogu, dotyczącej tego, do jakiej piosenki mam nagrać cover. Oczywiście powiadomię Was o niej na moim FANPAGE oraz zapraszam do jego polubienia, aby być na bieżąco! Komentujcie, bo to mnie motywuje, a ja życzę Wam udanego miesiąca!

Komentarze

 1. Mamy nadzieję, że ten miesiąc będzie dla nas niezapomniany! :) Super wpis!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę udanego miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie również tego życzę :)

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że tak będzie i pogoda też trochę się poprawi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, w sumie to już jest lepiej!

   Usuń
 4. To tylko życzyć udanego miesiąca :) i słoneczka 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Lipiec już świetnie się zaczął, a najlepsze, że to jeszcze nie koniec ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz