Recenzja książki ,,Lato tajemnic'' - sekret włoskiej rezydencji Tilneyów

Witajcie! W tym poście zrecenzuję dla Was kolejną książkę. Tym razem będzie to dzieło Rosie Rushton - autorki, która pisze książki dla młodzieży i dobrze wie, jak to robić, by książka zapadła w pamięci czytelnika! A więc krótki opis książki:

  ,,Lato tajemnic'' to powieść o trzech przyjaciółkach: Izzy, Summer i Caitlin. Dziewczyny uczęszczają do szkoły artystycznej, a Caitlin jest w niej najkrócej. Z czasem okazuje się, że Summer jest osobą bardzo tajemniczą i chodzą plotki, że w jej rodzinie tkwi wielka tajemnica. Caitlin, jak żądna przygód dziewczyna postanawia wykorzystać okazję wyjazdu do Włoskiej rezydencji Summer. Rozpoczyna śledztwo. Powieść ta ma w sobie świetny wątek, owiany tajemnicą, a każdy jeden rozdział zapewnia czytelnikowi niesamowite przeżycia i mrozi krew w żyłach. Jednocześnie znajdziemy tam problemy dotyczące dzisiejszych nastolatków, a więc nawet starsze osoby mogą sięgnąć po tę powieść. A więc... Czy Caitlin odkryje sekret rodziny Tilneyów? Czy chłopak, który jej się podoba także to zauważy?


 Muszę przyznać, że po przeczytaniu tej książki miałam ochotę sięgnąć po kolejną od tej autorki. Myślę, że opis się wam spodoba i może sięgnięcie to tę książkę na wakacjach! Pozdrawiam Was i zapraszam do przeczytania starszych postów, w tym recenzji ,,Baśniarza''!
Komentarze

 1. Tajemniczy blog i tajemnicza książka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła ciekawi się zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem i mi zdarza się czytać książki młodzieżowe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, bo czasem nawet takie potrafią czegoś nauczyć :) Myślę, że są wartościowe :)

   Usuń
 4. Książki Rosie Rushton są wspaniałe, ta także

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz